Vstup na MEDIDAYS

Vyberte si z variant registrace, která vám vyhovuje nejlépe.

Typ registrace

Vstup
zdarma

0 Kč

Vstup zdarma pro všechny zdravotnické pracovníky a studenty zdravotnických oborů, kteří vyplní podrobný registrační formulář a nechají souhlas s jeho použitím organizujícím spolkům a pořadatelské společnosti.

Placený
vstup

490 Kč

Vstup pro zdravotníky a studenty zdravotnických oborů (fyzické osoby). Bez jakýchkoliv dalších podmínek opravňuje ke vstupu na celou akci. Negarantuje místo k sezení na panelových diskuzích.

Garantované místo na diskuzi

490 Kč

Vstup na celou akci garantující místo k sezení na nejlepších místech na jednu vybranou panelovou diskuzi. Limitováno na 64 vstupenek na každou diskuzi.

Garantovaný ultrazvukový workshop

490 Kč

Opravňuje ke vstupu na celou akci a garantuje jedno z osmi rezervovaných míst hodinového hands-on ultrazvukového workshopu v čase dle vlastního výběru.*

*Dva další workshopy běží zcela zdarma principem „first come, first served“

Firemní
vstup

2 900 Kč

Jeden firemní vstup pro statutární zástupce, management a vedoucí pracovníky přicházející pod hlavičkou svoji organizace. Opravňuje ke vstupu na celou akci. Negarantuje místo k sezení.

Dar
spolkům

200–1 600 Kč

Chcete nákupem vstupného přispět také na činnost vybraného spolku? Zaplaťe snížené vstupné a přispějte na činnost spoluorganizátorského spolku finančním darem ve výši dle vlastní preference.

všechny uváděné ceny jsou včetně DPH

Potřebujete ubytování?

Využijte slevový kód a ubytujte
se přímo v místě konference.

Těšíme se na vás!