Partner
konference

Nemocnice Pardubického kraje

Nemocnice Pardubického kraje

Ani malé, ani příliš velké, osobní a přátelské. Moderní, stále se rozvíjející a poskytující celé spektrum péče od základní až po vysoce specializovanou. Takové jsou naše nemocnice.

Nemocnice Pardubického kraje pečuje o své pacienty v pěti zdravotnických zařízeních – v jedné krajské a ve čtyřech okresních nemocnicích. Najdete nás v Pardubicích, Chrudimi, Ústí nad Orlicí, Litomyšli a ve Svitavách.

Pacientům poskytujeme komplexní ambulantnílůžkovou péči ve všech základních, specializovaných i vysoce specializovaných oborech. Provozujeme také lůžkovou následnou péči, domácí péči, základní i specializovanou diagnostickou péči a vlastní lékárny.

V našich nemocnicích, které disponují více než 2 200 lůžky, ročně provedeme téměř 1,2 milionu ambulantních ošetření, téměř 30 tisíc operací a hospitalizujeme zhruba 80 tisíc pacientů.

Práce v našich nemocnicích by se vám mohla líbit, protože…

  • Jsme moderní zdravotnické zařízení s dlouholetou tradicí, které je akreditované pro vzdělávání zdravotníků v široké škále oborů.

  • Víme, že aby se z absolventa mohl stát lékař, potřebuje 100% pomoc a podporu. Na svůj rozvoj tak rozhodně nebudete sami. Vaše další vzdělávání je pro vás, ale i pro nás na prvním místě.

  • Nemocnic máme pět, ale stále jsme jeden tým, který vzájemně spolupracuje. I přesto, že nás je přes pět tisíc, zůstává v našich nemocnicích rodinnější atmosféra. To kvitují jak pacienti, tak mladí lékaři, kteří se tak snáze a dříve dostanou k zajímavým činnostem a výkonům.

  • Víme, že práce ve zdravotnictví je posláním, ale stejně tak si uvědomujeme, jak důležitá je odměna. Samozřejmostí tak u nás je adekvátní finanční ohodnocení, u některých pozic navíc nabízíme také náborové příspěvky. Kromě toho vás čeká 5 týdnů dovolené a dalších 5 dnů zdravotního volna, dotované stravování ve vlastních jídelnách, příspěvek na penzijní připojištění, možnost využití našich rekreačních zařízení a samozřejmě také výhody a slevy od našich partnerů…

  • Nejen prací je člověk živ. Jste v situaci, kdy je pro vás plný úvazek z nějakých důvodů komplikovaný? Potřebujete zkrácený úvazek? Jsme připraveni i na tuto situaci.

  • Pardubický kraj je výborně dopravně dostupný prakticky ze všech koutů Česka a vlastně z celého světa, protože v Pardubicích máme dokonce fungující letiště 🙂 Nenápadný malý kraj uprostřed republiky nabízí jak divokou přírodu, tak ruch moderního města. Svoje si zde najdou nejen sportovní nadšenci, ale i milovníci historie. Jsou vám bližší nedotčené Orlické hory, nenápadný masiv Králického Sněžníku a nádherně zvlněná krajina Českomoravské vrchoviny nebo máte raději rovinu? U nás opravdu najdete úplně všechno. Ve volném čase se tak u nás rozhodně nudit nebudete 🙂

Další informace na webových stránkách nemocnice.